Ugn och Mikro Bosch HBG7221B1 + CMG7241B1 Serie 8 Kompaktugn Med WiFi
23 790 kr

HBG7221B1 + CMG7241B1 Serie 8 Kompaktugn Med WiFi
23 790 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
BoschBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Bosch |
| Art.Nr. | B30727 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1188 mm |
| Höjd | 595 mm |
| Djup | 548 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Vikt | 73,4 kg |
| Typ | Paket Ugn och Mikro |








