Ugn- och Mikropaket Samsung NV7B57508AB + MG22T8284ABE4 med Pyrolytisk Rengöring Svart
14 990 kr

NV7B57508AB + MG22T8284ABE4 med Pyrolytisk Rengöring Svart
14 990 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
SamsungBeskrivning
Egenskaper
| Varumärke | Samsung |
| Art.Nr. | B29506 |
| Färg | Svart |
| Bredd | 1190 mm |
| Höjd | 596 mm |
| Djup | 570 mm |
| Energieffektivitet | A+ |
| Vikt | 61,6 kg |
| Typ | Paket Ugn och Mikro |



