Trädgårdssäck Fiskars Solid Pop-Up 56L
Nyhet
Rek. pris 557 kr
221 kr
Se priset!

Solid Pop-Up 56L
221 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Trädgårdssäck Solid Pop-up från Fiskars. En praktisk säck för trädgårdsavfall. Tillräckligt stabil för att fylla med gräs, löv och annat liknande trädgårdsavfall. Lätt att bära med sig och kan även användas för enklare förvaring. Rymmer 56 liter.
Varumärke
FiskarsBeskrivning
Trädgårdssäck Solid Pop-up från Fiskars. En praktisk säck för trädgårdsavfall. Tillräckligt stabil för att fylla med gräs, löv och annat liknande trädgårdsavfall. Lätt att bära med sig och kan även användas för enklare förvaring. Rymmer 56 liter.
Egenskaper
| Varumärke | Fiskars |
| Art.Nr. | 811081 |
| Volym | 56 l |
| Färg | Svart |
| Höjd | 46 cm |
| Produkttyp | Trädgårdssäck |
| Vikt | 0,6 kg |
| Serie | Solid |
| Material | Plast |
| Bredd | 40 cm |
| EAN-nr | 6411501350411 |
