Trädgårdsspade WOLF-Garten LU-SM
219 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WOLF-GartenBeskrivning
Trädgårdsspade WOLF-Garten LU-SM
- Idealiskt anpassad för plantering i trädgårdsland.
- Mycket stabil tack vare tjockt gods.
- Mycket stabil tack vare tjockt gods.
Egenskaper
| Varumärke | WOLF-Garten |
| Art.Nr. | 71AAA019650 |
| Vikt | 0,44 kg |
| Användningsområde | DIY |
| Bredd | 100 mm |
| Längd | 375 mm |
| Höjd | 50 mm |
| EAN-nr | 4008423878233 |

