Upphängningssystem STIGA
269 kr

Upphängningssystem STIGA
269 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Det här förvaringssystemet är perfekt för effektiv förvaring av dina trädgårdsredskap. Det är universellt tack vare att krokarna är kompatibla med alla typer av trädgårdsredskap. Ett verkligt mångsidigt tillskott till ditt trädgårdsskjul.
Varumärke
STIGABeskrivning
Det här förvaringssystemet är perfekt för effektiv förvaring av dina trädgårdsredskap. Det är universellt tack vare att krokarna är kompatibla med alla typer av trädgårdsredskap. Ett verkligt mångsidigt tillskott till ditt trädgårdsskjul.
STIGAs förvaringssystem är den perfekta lösningen för att effektivt organisera dina trädgårdsredskap och hålla dem prydligt förvarade och alltid inom räckhåll. Systemet är utformat med universella krokar och är kompatibelt med alla typer av trädgårdsredskap, vilket gör det till ett mångsidigt och viktigt komplement till alla trädgårdsskjul eller arbetsytor.
Med sin robusta och praktiska design bidrar detta förvaringssystem till att maximera utrymmet och säkerställa en städad och rörig miljö. Oavsett om du förvarar beskärningssågar, saxar, krattor eller spadar ger denna universella verktygsorganisatör ett säkert och tillgängligt sätt att hålla allt på sin plats.
Med sin robusta och praktiska design bidrar detta förvaringssystem till att maximera utrymmet och säkerställa en städad och rörig miljö. Oavsett om du förvarar beskärningssågar, saxar, krattor eller spadar ger denna universella verktygsorganisatör ett säkert och tillgängligt sätt att hålla allt på sin plats.
Egenskaper
| Varumärke | STIGA |
| Art.Nr. | 2H1510008/ST1 |
| Färg | Gul |
| Typ | Upphängningssystem |
| Vikt | 0,5 kg |
| Driftkälla | Handkraft |
| Användningsområde | DIY |
| Höjd | 360 mm |
| Längd | 35 mm |
| Bredd | 130 mm |
| EAN-nr | 8008984870864 |

