Uppsamlingskärl Hörby Bruk 395 med Galler
7 046 kr
Se priset!

395 med Galler
7 046 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppsamlingskärl från Hörby Bruk som är komplett med galler för enklare hantering, tjockleken på gallret är 5 mm. Max last 150 L. Beräkna att uppsamlingskärlet ska klara 10 % mer i volym än vad som ska lagras. Uppsamlingskärlet är tillverkat i Sverige.
Varumärke
Hörby BrukBeskrivning
Uppsamlingskärl från Hörby Bruk som är komplett med galler för enklare hantering, tjockleken på gallret är 5 mm. Max last 150 L. Beräkna att uppsamlingskärlet ska klara 10 % mer i volym än vad som ska lagras. Uppsamlingskärlet är tillverkat i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Hörby Bruk |
| Art.Nr. | 6053 |
| Volym | 395 l |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Uppsamlingskärl |
| Vikt | 50 kg |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 800 mm |
| Maxlast | 400 Kg |
| EAN-nr | 7318890060534 |
