Uppsamlingskärl Hörby Bruk 395
4 404 kr
3 919 krSpara 11 %Kampanj

395
3 919 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Uppsamlingskärl Från Hörby Bruk med volym på 395 l. Svartlackerad och står på fötter. Max last 395 L. Beräkna att uppsamlingskärlet ska klara 10 % mer i volym än vad som ska lagras. Uppsamlingskärlet är tillverkat i Sverige.
Varumärke
Hörby BrukBeskrivning
Uppsamlingskärl Från Hörby Bruk med volym på 395 l. Svartlackerad och står på fötter. Max last 395 L. Beräkna att uppsamlingskärlet ska klara 10 % mer i volym än vad som ska lagras. Uppsamlingskärlet är tillverkat i Sverige.
Egenskaper
| Varumärke | Hörby Bruk |
| Art.Nr. | 6051 |
| Volym | 395 l |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Uppsamlingskärl |
| Vikt | 35 kg |
| Höjd | 450 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 800 mm |
| EAN-nr | 7318890060510 |
