Utbytesskaft Gardena NatureLine
199 kr

NatureLine
199 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gardena NatureLine Reservhandtag är lackerat och tillverkat av bokträ (FSC®-certifierat). Det är halkfritt, ligger bra i handen och utgör en fast och stadig förbindelse med NatureLine-verktygen utan att svaja och böjas.
Ett hål för upphängning av handtaget för utrymmesbesparande förvaring. Garantiperioden är 10 år.
Varumärke
GardenaBeskrivning
Gardena NatureLine Reservhandtag är lackerat och tillverkat av bokträ (FSC®-certifierat). Det är halkfritt, ligger bra i handen och utgör en fast och stadig förbindelse med NatureLine-verktygen utan att svaja och böjas.
Ett hål för upphängning av handtaget för utrymmesbesparande förvaring. Garantiperioden är 10 år.
Egenskaper
| Varumärke | Gardena |
| Art.Nr. | 967914501 |
| Färg | Grå |
| Höjd | 4 cm |
| Typ | Skaft |
| Vikt | 0,55 kg |
| Tillverkarens Art.Nr. | 967914501 |
| Längd | 140 cm |
| Bredd | 4 cm |
| EAN-nr | 4078500044899 |
