Aluminiumbord VitaviaSvart
FRI FRAKT!
Rek. pris 1 250 kr
938 kr
874 krSänkt pris!
VäxthusÖverdel till Aluminiumbord Vitavia Svart
584 kr
Aluminiumbord Vitavia
Svart
874 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Aluminiumbord i underhållsfri robust konstruktion som passar till alla Vitavia växthus. Kan enkelt eftermonteras, beslag medföljer.
Varumärke
VitaviaBeskrivning
Aluminiumbord i underhållsfri robust konstruktion som passar till alla Vitavia växthus. Kan enkelt eftermonteras, beslag medföljer.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vitavia |
| Art.Nr. | 92001079 |
| Höjd | 76 cm |
| Typ | Avlastningsbord |
| Färg Stomme | Svart |
| Längd | 120 cm |
| Bredd | 52 cm |
| EAN-nr | 5703774302015 |


