Drivhus HORTUS 69x49x128 cm
429 kr
389 krSänkt pris!

69x49x128 cm
389 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Drivhus med fyra hyllor. Ram och hyllor tillverkade i lackerad metall och plastöverdrag tillverkad i kraftig plast. PVC-plastöverdrag som kan rullas upp och sättas fast. Ram i lackerad metall och plast. 4 metallhyllor. Enkel att montera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Drivhus med fyra hyllor. Ram och hyllor tillverkade i lackerad metall och plastöverdrag tillverkad i kraftig plast. PVC-plastöverdrag som kan rullas upp och sättas fast. Ram i lackerad metall och plast. 4 metallhyllor. Enkel att montera.
enkla installationer och robust design
- lätt att montera
- fyra stadiga metallhyllor
- färg: transparent
kompakta men rymliga dimensioner
- höjd: 128 cm
- bredd: 69 cm
- djup: 48 cm
specifikationer
- färg: transparent
- material: plastik
- lätt att montera
- fyra stadiga metallhyllor
- färg: transparent
kompakta men rymliga dimensioner
- höjd: 128 cm
- bredd: 69 cm
- djup: 48 cm
specifikationer
- färg: transparent
- material: plastik
Recensioner
Martina Verifierad köpare
för 5 år sedanLätt att montera.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-200 |
| Höjd | 128 cm |
| Färg | Transparent |
| Typ | Drivhus |
| Vikt | 4 kg |
| Storlek | 128 x 69 x 48 cm |
| Längd | 690 mm |
| Material | Plast |
| Bredd | 490 mm |
| Längd | 48 cm |
| Bredd | 69 cm |
| EAN-nr | 5705858054322 |


