Drivhus Hortus Transparent Plast, Passar till Odlingskrage - 80x120cm, Höjd 110/130 cm
Rek. pris 499 kr
490 kr
379 krSpara 23 %Kampanj

Transparent Plast, Passar till Odlingskrage - 80x120cm, Höjd 110/130 cm
379 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Drivhus till planteringslåda. Tillverkat i plast och sydd med svarta kantband. Ram tillverkat i antracitgrå metallrör.
Varumärke
HortusBeskrivning
Drivhus till planteringslåda. Tillverkat i plast och sydd med svarta kantband. Ram tillverkat i antracitgrå metallrör.
Passar till odlingskrage 80 x 120 cm.
OBS! Odlingskrage ingår ej.
Fördelar: Drivhus Hortus Transparent Plast, Passar till Odlingskrage - 80x120cm, Höjd 110/130 cm
- Tillverkat i hållbar plast
- Lätt att montera på odlingskrage
- Transparent för optimalt ljusinsläpp
OBS! Odlingskrage ingår ej.
Fördelar: Drivhus Hortus Transparent Plast, Passar till Odlingskrage - 80x120cm, Höjd 110/130 cm
- Tillverkat i hållbar plast
- Lätt att montera på odlingskrage
- Transparent för optimalt ljusinsläpp
Recensioner
Maria SVerifierad köpare
för 5 år sedanVerkar bra har precist börjat använda det
Carina HVerifierad köpare
för 6 år sedanStabilt och fint växthus! Mycket bättre än rustas...
TrädgårdsodlareVerifierad köpare
för 7 år sedanPrisvärt och praktiskt mini växthus som lätt går att packa ihop när odlingsperioden är över
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-152 |
| Höjd | 130 cm |
| Färg | Transparent |
| Produkttyp | Drivhus |
| Vikt | 2,65 kg |
| Storlek | 110/130 x 115 x 76 cm |
| Längd | 1150 mm |
| Material | Plast |
| Bredd | 760 mm |
| Längd | 76 cm |
| Bredd | 115 cm |
| EAN-nr | 5705858054308 |

