Hylla till växthus Metalcraft 86cm
599 kr

86cm
599 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hylla till växthus från Mentalcraft. Vägghängd växthushylla i obehandlad aluminium. Passar alla växthus från Metalcraft, men även andra modeller. Aluminiummöbler är lämpliga som inredning i växthus, där miljön är mycket fuktig och varm. Fästes med två linor. Denna hylla är utan färg eller annan behandling.
Varumärke
MetalcraftBeskrivning
Hylla till växthus från Mentalcraft. Vägghängd växthushylla i obehandlad aluminium. Passar alla växthus från Metalcraft, men även andra modeller. Aluminiummöbler är lämpliga som inredning i växthus, där miljön är mycket fuktig och varm. Fästes med två linor. Denna hylla är utan färg eller annan behandling.
Två fästlinor medföljer.
Monteringsanvisning på svenska.
Dimensioner
Längd: 86 cm
Djup: 30 cm
Monteringsanvisning på svenska.
Dimensioner
Längd: 86 cm
Djup: 30 cm
Dokument
Recensioner
Stina DVerifierad köpare
för 1 år sedanHelt värdelös och bif. skruvar passar inte till växthuset Metalcraft. Påpekat att till kundtjänst x flera som bara svar ”de passar”
Egenskaper
| Varumärke | Metalcraft |
| Art.Nr. | 142-1-19 |
| Färg | Silver |
| Produkttyp | Hylla till växthus |
| Vikt | 2 kg |
| Material | Aluminium |
| Diameter | 911 mm |
| Längd | 860 mm |
| Bredd | 300 mm |
| EAN-nr | 7333421021747 |
