Miniväxthus Hortus Drivhus Transparent 4 Hyllor 143x73x195 cm
Rek. pris 859 kr
669 kr
Se priset!

Drivhus Transparent 4 Hyllor 143x73x195 cm
669 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Drivhus med fyra hyllor. Ram och hyllor tillverkade i lackerad metall och plastöverdrag tillverkad i kraftig plast. PVC-plastöverdrag som kan rullas upp och sättas fast. Ram i lackerad metall och plast. 4 metallhyllor. Enkel att montera.
Varumärke
HortusBeskrivning
Drivhus med fyra hyllor. Ram och hyllor tillverkade i lackerad metall och plastöverdrag tillverkad i kraftig plast. PVC-plastöverdrag som kan rullas upp och sättas fast. Ram i lackerad metall och plast. 4 metallhyllor. Enkel att montera.
specifikationer
- färg: transparent
- material: plastik
- pvc-plastöverdrag kan enkelt rullas upp och fixeras
- maximal belastning per hylla: 8 kg
- enkel montering
- färg: transparent
- material: plastik
- pvc-plastöverdrag kan enkelt rullas upp och fixeras
- maximal belastning per hylla: 8 kg
- enkel montering
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 211-201 |
| Höjd | 195 cm |
| Färg | Transparent |
| Typ | Drivhus |
| Vikt | 6 kg |
| Storlek | 195 x 143 x 73 cm |
| Längd | 1430 mm |
| Material | Plast |
| Bredd | 730 mm |
| Längd | 73 cm |
| Bredd | 143 cm |
| EAN-nr | 5705858054339 |


