Monteringspaket Vitavia Bultar & Muttrar 10-Pack
Nyhet
109 kr
74 krSänkt pris!

Bultar & Muttrar 10-Pack
74 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
VitaviaBeskrivning
10-Pack med svarta bultar och muttrar som passar ditt Vitavia-växthus.
Anpassat för Vitavia
Detta bult- och mutter-paket passar Vitavias växthusprofiler och är designade för att du ska kunna montera ditt dröm-växthus. Bultarna har ett fyrkantigt huvud för att passa in i växthusprofilernas spår. Detta gör att bultarna enkelt kan glida i spåren utan att riskera att falla ut.
Om Vitavia
Fler och fler vardagsträdgårdsmästare uppskattar fördelarna med att äga ett eget växthus, oavsett väder kan ett växthus skapa sitt egna mikroklimat. Vitavia är det ledande namnet i Europa för kvalitativa växthus och möter alla behov med drivhus i olika storlekar och utformningar. Vitavia tillverkar även väggväxthus och lusthus, alla utvecklade av ett team med över 25 års erfarenhet.
Detta bult- och mutter-paket passar Vitavias växthusprofiler och är designade för att du ska kunna montera ditt dröm-växthus. Bultarna har ett fyrkantigt huvud för att passa in i växthusprofilernas spår. Detta gör att bultarna enkelt kan glida i spåren utan att riskera att falla ut.
Om Vitavia
Fler och fler vardagsträdgårdsmästare uppskattar fördelarna med att äga ett eget växthus, oavsett väder kan ett växthus skapa sitt egna mikroklimat. Vitavia är det ledande namnet i Europa för kvalitativa växthus och möter alla behov med drivhus i olika storlekar och utformningar. Vitavia tillverkar även väggväxthus och lusthus, alla utvecklade av ett team med över 25 års erfarenhet.
Egenskaper
| Varumärke | Vitavia |
| Art.Nr. | 92001036 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Tillbehör växthus |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 16 mm |
| Längd | 78 mm |
| Bredd | 176 mm |
| EAN-nr | 5703774322167 |


