Nockdekoration Metalcraft till T-format Växthus 12,8 kvm
2 188 kr
Se priset!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Ge ditt växthus ett lyft med denna nockdekoration i viktoriansk stil. Passar T-formade växthus med storlek 11,2 kvm.
Varumärke
MetalcraftBeskrivning
Ge ditt växthus ett lyft med denna nockdekoration i viktoriansk stil. Passar T-formade växthus med storlek 11,2 kvm.
Specifikationer
- Nockdekoration för T-format växthus 11,2kvm
- Material: Termoplast
- Skruv och aluminiumlist för montering ingår
- Set med 9 st nockdekorationer
- Nockdekoration för T-format växthus 11,2kvm
- Material: Termoplast
- Skruv och aluminiumlist för montering ingår
- Set med 9 st nockdekorationer
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Metalcraft |
| Art.Nr. | 142-2-67 |
| Färg | Svart |
| Produkttyp | Nockdekoration |
| Vikt | 4,2 kg |
| Material | Termoplast |
| Höjd | 180 mm |
| Längd | 100 mm |
| EAN-nr | 7333421024052 |






