Sockel Vitavia Ida 1,34 kvmSockel Vitavia Ida 1,34 kvm grå
FRI FRAKT!
659 kr
489 krSänkt pris!Spara 170 kr
Vald variant
Färg Stomme:
Grå

Ida 1,34 kvm
Sockel Vitavia Ida 1,34 kvm grå
489 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Sockel som passar till Ida 1,34 kvm växthus. Vitavias stålsocklar är tillverkade i exakta mått att passa de olika modellerna. En sockel ger en extra höjd om 6 cm och lämnar mer utrymme för plantor och växthusägaren själv. Till alla Vitavia växthus finns en speciell sockel i lackat stål att beställa. Denna sockel ger en stadig bas åt växthuset. Det medföljer även fastsättningsbeslag med alla socklar så det är lätt att få fast växthuset i marken
Varumärke
VitaviaBeskrivning
Sockel som passar till Ida 1,34 kvm växthus. Vitavias stålsocklar är tillverkade i exakta mått att passa de olika modellerna. En sockel ger en extra höjd om 6 cm och lämnar mer utrymme för plantor och växthusägaren själv. Till alla Vitavia växthus finns en speciell sockel i lackat stål att beställa. Denna sockel ger en stadig bas åt växthuset. Det medföljer även fastsättningsbeslag med alla socklar så det är lätt att få fast växthuset i marken
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Vitavia |
| Art.Nr. | 93002001 |
| Höjd | 6 cm |
| Typ | Sockel |
| Färg Stomme | Grå |
| Längd | 192 cm |
| Bredd | 65 cm |
| EAN-nr | 4005717081980 |

