Växthus Vitavia Venus 6,2 kvm
fr.6 028 kr
utvalda påKampanj
Välj variant
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Venus 6,2 kvm
6 028 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Venus växthus 6,2 kvm i anodiserad aluminium kan väljas i aluminiumfärgad eller grön stomme och glas eller polykarbonat. Det har en skjutdörr upphängd på hjul för lätt öppning och stängning. Dörren kan placeras med öppning åt höger eller vänster och spärras i mellanläge för ventilation.
Varumärke
VitaviaBeskrivning
Venus växthus 6,2 kvm i anodiserad aluminium kan väljas i aluminiumfärgad eller grön stomme och glas eller polykarbonat. Det har en skjutdörr upphängd på hjul för lätt öppning och stängning. Dörren kan placeras med öppning åt höger eller vänster och spärras i mellanläge för ventilation.
Dokument
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Vitavia |
| Art.Nr. | 87001003V |
| Färg | Aluminium, Svart |
| Typ | Växthus |
| Material | Aluminium |
| Serie | Venus |
| Form | Rektangulär |
| Area | 6,2 m2 |
| Höjd | 1970 mm |
| Längd | 3210 mm |
| Bredd | 1930 mm |
| Glastyp | Delat Glas, Polykarbonat |
