Växthushylla GOP
502 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Växthushylla från GOP i aluminium som enkelt kan fällas ned när den inte används. Perfekt för mindre plantor eller trädgårdsverktyg.
Varumärke
gopBeskrivning
Växthushylla från GOP i aluminium som enkelt kan fällas ned när den inte används. Perfekt för mindre plantor eller trädgårdsverktyg.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | VH00200006 |
| Produkttyp | Växthushylla |
| Vikt | 2,5 kg |
| Material | Aluminium |
| Höjd | 30 mm |
| Längd | 1200 mm |
| Bredd | 300 mm |
