Stålspaljé PLUS med Kant 90 x 140 cm
Nyhet
429 kr

med Kant 90 x 140 cm
429 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Funktionell stålspaljé (rionät) för klätterväxter, dekorativa inslag eller rumsavdelning i trädgården. Maskstorlek 10 x 10 cm och tråddiameter Ø5 mm; bygelbeslag köps separat. Mått: 90 x 140 cm, varmgalvaniserad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Funktionell stålspaljé (rionät) för klätterväxter, dekorativa inslag eller rumsavdelning i trädgården. Maskstorlek 10 x 10 cm och tråddiameter Ø5 mm; bygelbeslag köps separat. Mått: 90 x 140 cm, varmgalvaniserad.
Ett snyggt och funktionellt spaljé – även känt som rionät – som är perfekt för:
- Ett levande staket, där växter och blommor med tiden täcker spaljén helt eller delvis
- Ett stilrent och minimalistiskt staket
- Ett dekorativt inslag, som bryter upp ett tätt staket – genom att skapa ljus och rymd, eller en grön och blommande detalj mellan sektionerna
- En rumsavdelare, som delar upp uteplatsen i mysiga hörn
På spaljén kan du hänga små balkonglådor och trädgårdsredskap.
- Maskstorlek: 10×10 cm
- Tråddiameter: Ø5 mm
- Bygelbeslag för montering måste köpas separat – art. nr. 0247-1.
Specifikationer:
- Färg: Galvaniserad utseende
- Material: Stål
- Yta: Varmgalvaniserad
- Bredd (cm): 90
- Höjd (cm): 140
- CE-märkning: Nej
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 961723 |
| Materialtyp | Stål |
| Yta | Varmgalvaniserad |
| Höjd | 140 cm |
| Storlek | 90 x 140 cm |
| Bredd | 90 cm |
| EAN-nr | 5703393961723 |
