Markduk Bestway Flowclear För Pool
fr.304 kr
fr.289 krSänkt pris!
Välj variant

Flowclear För Pool
289 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Bestway Flowclear Ground Cloth är en slitstark markduk att placera under din ovanmarkpool för att skydda mot slitage från stenar, kvistar och andra vassa föremål som kan finnas på underlaget där du väljer att ställa din pool.
Varumärke
BestwayBeskrivning
Bestway Flowclear Ground Cloth är en slitstark markduk att placera under din ovanmarkpool för att skydda mot slitage från stenar, kvistar och andra vassa föremål som kan finnas på underlaget där du väljer att ställa din pool.
Markduken är tillverkad i slitstarkt PE-material och är inte bara ett extra skyddande lager för din poolbotten, det är också ett utmärkt skydd för din gräsmatta och du undviker att behöva trampa i lervälling som skapas runt poolen när vatten stänker över kanten och skapar pölar på marken.
Markskyddet passar till alla ovanmarkpooler med en diameter på upp till 2,44 m.
Produktinformation
- Innehåll: 1 markduk
- Bestways artikelnummer: 58000
- Slitstark markduk för ovanmarkpool
- Skyddar mot slitage från vassa föremål på marken
- Tillverkad i kraftigt PE-material
- Skyddar gräsmattan runt poolen
- Passar alla ovanmarkpooler med maxdiameter 2,44 m
Markskyddet passar till alla ovanmarkpooler med en diameter på upp till 2,44 m.
Produktinformation
- Innehåll: 1 markduk
- Bestways artikelnummer: 58000
- Slitstark markduk för ovanmarkpool
- Skyddar mot slitage från vassa föremål på marken
- Tillverkad i kraftigt PE-material
- Skyddar gräsmattan runt poolen
- Passar alla ovanmarkpooler med maxdiameter 2,44 m
Egenskaper
| Varumärke | Bestway |
| Färg | Blå |
| Material | PE-Material |
| Serie | Flowclear™ |
| Produkttyp | Markduk |
| Tillverkarens Art.Nr. | 58000, 58001 |
| Längd | 2740, 3350 mm |
| Storlek | 274x274, 335x335 cm |
| Vikt | 0,5, 0,9 kg |
| Bredd | 2740, 3350 mm |
| Bredd | 2740, 3350 cm |
