Pool Exit Toys 5,4x2,5 mBrun
18 509 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rektangulär pool som levereras med stege så att du enkelt och säkert kan ta dig upp och ner ur vattnet. Den inkluderade filterpumpen håller vattnet fräscht och fritt från föroreningar.
Varumärke
Exit ToysBeskrivning
Rektangulär pool som levereras med stege så att du enkelt och säkert kan ta dig upp och ner ur vattnet. Den inkluderade filterpumpen håller vattnet fräscht och fritt från föroreningar.
Linern består av 3 lager med PVC och polyester. Poolen stöttas av en extra kraftig ram med 50 mm diameter. Ramen ger optimal stabilitet och ser till att poolen står ordentligt. Stålprofilerna är galvaniserade och pulverlackerade för att garanterat hålla rosten borta.
Specifikationer:
Antal filter: 1
Filterkapacitet: 3785 l/h
Pump effekt: 90 W
Stege i metall med trappsteg i plast
Material liner: PVC
Specifikationer:
Antal filter: 1
Filterkapacitet: 3785 l/h
Pump effekt: 90 W
Stege i metall med trappsteg i plast
Material liner: PVC
Egenskaper
| Varumärke | Exit Toys |
| Art.Nr. | HF53184 |
| Färg | Brun |
| Djup | 110 cm |
| Utförande | Ovan Mark |
| Höjd | 122 cm |
| Längd | 540 cm |
| Material | Stål/PVC/Polyester |
| Form | Rektangulär |
| Produkttyp | Stålramspool |
| Volym | 13465 l |
| Bredd | 250 cm |
| EAN-nr | 8720088262160 |
