Pool Exit Toys Ø300 cm
fr.4 229 kr
fr.3 528 krSpara 17 %Kampanj
Välj variant
Tillfälligt slut
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Rund pool med stålram och liner i PVC. Den inkluderade filterpumpen håller vattnet fräscht och fritt från föroreningar. Stålramen har ben med diameter på 25 mm som ger optimal stabilitet och ser till att poolen står ordentligt. Stålprofilerna är galvaniserade och pulverlackerade för att garanterat hålla rosten borta.
Varumärke
Exit ToysBeskrivning
Rund pool med stålram och liner i PVC. Den inkluderade filterpumpen håller vattnet fräscht och fritt från föroreningar. Stålramen har ben med diameter på 25 mm som ger optimal stabilitet och ser till att poolen står ordentligt. Stålprofilerna är galvaniserade och pulverlackerade för att garanterat hålla rosten borta.
Specifikationer:
Antal filter: 1
Filtreringskapacitet: 1136 l/h
Pumpeffekt: 20 W
Innerdiameter: 2,75 m
Ytterdiameter: 3 m
Pooldukens material: PVC
Antal filter: 1
Filtreringskapacitet: 1136 l/h
Pumpeffekt: 20 W
Innerdiameter: 2,75 m
Ytterdiameter: 3 m
Pooldukens material: PVC
Egenskaper
| Varumärke | Exit Toys |
| Djup | 70 cm |
| Utförande | Ovan Mark |
| Diameter | 300 cm |
| Höjd | 76 cm |
| Material | Stål/PVC/Polyester |
| Form | Rund |
| Produkttyp | Stålramspool |
| Volym | 4383 l |
| Färg | Brun, Grå |
