Pooldammsugare Swim & Fun 1926 Grå Vakuumsug För Poolrengöring
649 kr

1926 Grå Vakuumsug För Poolrengöring
649 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dammsugare är för rengöring av spa och pooler utan sladdar och slangar. Dammsugare har en enkel pumpfunktion som producerar ett vakuum som suger upp smutsen. I setet ingår en borste, ytskimmer, ett brett och ett smalt sugmunstycke samt ett praktiskt väggfäste.
Allt-i-ett lättviktsverktyg som gör målinriktad rengöring av trädgårdspooler, pooler och spabad snabbt och enkelt.
Varumärke
Swim & FunBeskrivning
Dammsugare är för rengöring av spa och pooler utan sladdar och slangar. Dammsugare har en enkel pumpfunktion som producerar ett vakuum som suger upp smutsen. I setet ingår en borste, ytskimmer, ett brett och ett smalt sugmunstycke samt ett praktiskt väggfäste.
Allt-i-ett lättviktsverktyg som gör målinriktad rengöring av trädgårdspooler, pooler och spabad snabbt och enkelt.
Allt-i-ett lättvikts verktyg som gör målinriktad rengöring av trädgårdsbassänger, pools och spa både snabbt och enkelt. Med en enkel pumpfunktion skapas ett kraftigt vakuum som super upp smuts, sand och småsten. Smutsen samlas i en filterbehållare, som lätt kan tömmas.
Setet inkluderar borste, ytvattenskimmer, ett brett och ett smalt sugmunstycke samt en praktisk vägg upphäng.
Setet inkluderar borste, ytvattenskimmer, ett brett och ett smalt sugmunstycke samt en praktisk vägg upphäng.
Egenskaper
| Varumärke | Swim & Fun |
| Art.Nr. | 1926 |
| Typ | Pooltillbehör |
| Bredd | 16 cm |
| Längd | 79 cm |
| Höjd | 10 cm |
| Vikt | 1,25 kg |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 5704841190009 |
