Spabadsräcke Landskap of Sweden
Rek. pris 3 097 kr
3 095 kr

of Sweden
3 095 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Spabadsräcke från Landskap of Sweden är ett stabilt spabadsräcke för säker i- och urstigning ur badet. Räcket fungerar perfekt i kombination med Spabadstrappa Landskap of Sweden.
Varumärke
LandskapBeskrivning
Spabadsräcke från Landskap of Sweden är ett stabilt spabadsräcke för säker i- och urstigning ur badet. Räcket fungerar perfekt i kombination med Spabadstrappa Landskap of Sweden.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Landskap |
| Art.Nr. | 601035535 |
| Färg | Svart |
| Färg Ram | Svart |
| Material | Aluminium |
| Serie | Eco |
| Produkttyp | Spa tillbehör |
| Höjd | 160 mm |
| Längd | 710 mm |
| Vikt | 4 kg |
| Bredd | 570 mm |













