Poolslang Swim & Fun 6,6 m Ø 32 mm Grå
499 kr
327 krSpara 34 %Kampanj

6,6 m Ø 32 mm Grå
327 kr
Förväntas åter i lager 2026-06-01
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk poolslang i plast på 6,6 meter och Ø32 mm. Poolslangen har en dubbel hylsa för varje 1,1 meter, så den kan enkelt delas upp i mindre bitar.
Varumärke
Swim & FunBeskrivning
Klassisk poolslang i plast på 6,6 meter och Ø32 mm. Poolslangen har en dubbel hylsa för varje 1,1 meter, så den kan enkelt delas upp i mindre bitar.
Klassisk Ø32 mm pool slang med dubbelmuff för var 1,1 meter, så den enkelt kan delas i mindre längder. Använd poolslangen för att ansluta poolen eller trädgårdspoolen till ett filtersystem, solvärmare och liknande.
Egenskaper
| Varumärke | Swim & Fun |
| Art.Nr. | 1503 |
| Typ | Slang |
| Bredd | 38 cm |
| Längd | 38 cm |
| Höjd | 23 cm |
| Vikt | 1 kg |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 5704841158207 |
