Balja Nordiska Plast Rektangulär 55 l
259 kr

Rektangulär 55 l
259 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Rejäl universalbalja i återvunnen plast. Rektangulär form och med praktiska, greppvänliga handtag på alla fyra sidor.
Varumärke
Nordiska plastBeskrivning
Rejäl universalbalja i återvunnen plast. Rektangulär form och med praktiska, greppvänliga handtag på alla fyra sidor.
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Nordiska plast |
| Art.Nr. | 9000327 |
| Färg | Blå |
| Material | Plast |
| Höjd | 290 mm |
| Längd | 710 mm |
| Bredd | 410 mm |
| Volym | 55 l |
| EAN-nr | 7320270148756 |
