Batteri Aesculap Bonum
1 099 kr

Bonum
1 099 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
AesculapBeskrivning
Batteri Aesculap Bonum är ett batteri som passar till Aesculap Bonum.
Egenskaper
| Varumärke | Aesculap |
| Art.Nr. | 601661 |
| Färg | Svart |
| Djup | 100 mm |
| Höjd | 100 mm |
| Längd | 100 mm |
| Serie | Bonum |
| Produkttyp | Batteri till Klippmaskin |
| EAN-nr | 4046955139996 |

