Foderkrubba OK Plast 7 L Willabgrön
179 kr
Se priset!

7 L Willabgrön
179 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Foderkrubba för utfodring av mindre djur som föl, ponnyer eller får. En enkel och okomplicerad modell som enkelt fästs på lämpligt väggunderlag. Väl rundade kanter gör den säker och behaglig för djuren att äta ur.
Varumärke
OK PlastBeskrivning
Foderkrubba för utfodring av mindre djur som föl, ponnyer eller får. En enkel och okomplicerad modell som enkelt fästs på lämpligt väggunderlag. Väl rundade kanter gör den säker och behaglig för djuren att äta ur.
Plastkrubba är lämplig till bl.a. foder och mineraler för häst, kalv och får, och/eller som föltråg.
Egenskaper
| Varumärke | OK Plast |
| Art.Nr. | 602838 |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Höjd | 265 cm |
| Längd | 220 cm |
| Bredd | 270 cm |
| EAN-nr | 5703414109035 |
