Foderkrubba Willab 145
329 kr

145
329 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

En krubba tillverkad i slagfast PP-plast, med ett rejält djup för att undgå foderspill. Som tillbehör finns bitskena för montering på krubbans kant. Krubban är förberedd för bottenplugg.
Varumärke
WillabBeskrivning
En krubba tillverkad i slagfast PP-plast, med ett rejält djup för att undgå foderspill. Som tillbehör finns bitskena för montering på krubbans kant. Krubban är förberedd för bottenplugg.
Kantens höjd fram är 160 mm.
Egenskaper
| Varumärke | Willab |
| Art.Nr. | 212010 |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Höjd | 320 mm |
| Längd | 290 mm |
| Volym | 12 l |
| Bredd | 450 mm |
| Bredd | 450 cm |
| EAN-nr | 5703414145033 |
