Fodertunna Greenline Lock 50L Svart PP-Plast
129 kr

Lock 50L Svart PP-Plast
129 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Lock till 50 liters fodertunna i svart PP-plast. Höjd 80 mm, diameter 480 mm (största bredd 520 mm).
Varumärke
GreenLineBeskrivning
Lock till 50 liters fodertunna i svart PP-plast. Höjd 80 mm, diameter 480 mm (största bredd 520 mm).
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
| Art.Nr. | 76173 |
| Färg | Svart |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Lock |
| Serie | Greenline vatten |
| Höjd | 80 mm |
| Längd | 515 mm |
| Volym | 19,98 l |
| Bredd | 485 mm |
| Bredd | 485 cm |
| Vikt | 0,66 kg |
| EAN-nr | 7.35001E+17 |
