Fodertunna Greenline Lock 50L Svart PP-Plast
155 kr
149 krSänkt pris!

Lock 50L Svart PP-Plast
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lock till 80 liters fodertunna i svart PP-plast för stall och ladugård. Höjd 60 mm, diameter 550 mm.
Varumärke
GreenLineBeskrivning
Lock till 80 liters fodertunna i svart PP-plast för stall och ladugård. Höjd 60 mm, diameter 550 mm.
Egenskaper
| Varumärke | GreenLine |
| Art.Nr. | 76175 |
| Färg | Svart |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Lock |
| Serie | Greenline vatten |
| Höjd | 90 mm |
| Längd | 580 mm |
| Volym | 28,19 l |
| Bredd | 540 mm |
| Bredd | 540 cm |
| Vikt | 0,56 kg |
| EAN-nr | 7.35001E+17 |
