Fodertunna Nordiska Plast 75 l med Lock
469 kr

75 l med Lock
469 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
Nordiska PlastBeskrivning
Rejäl tunna med lock och praktiskt handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Nordiska Plast |
| Art.Nr. | 131147 |
| Färg | Svart |
| Material | Polypropylene |
| Höjd | 640 mm |
| Längd | 550 mm |
| Volym | 75 l |
| Bredd | 485 mm |
| Bredd | 485 cm |
| EAN-nr | 7318147770025 |

