Förlossningsrep Kerbl 190 cm
129 kr
Beskrivning
Förlossningsrep av nylon med öglor.
Egenskaper
| Varumärke | Kerbl |
| Art.Nr. | 1183510 |
| Färg | Vit |
| Material | Nylon |
| Typ | Kalv |
| Längd | 1900 mm |
| Bredd | 9 mm |
| EAN-nr | 7320270082630 |
| Varumärke | Kerbl |
| Art.Nr. | 1183510 |
| Färg | Vit |
| Material | Nylon |
| Typ | Kalv |
| Längd | 1900 mm |
| Bredd | 9 mm |
| EAN-nr | 7320270082630 |