Gödselvagn Willab Fritz 275 l inkl. tippstöd
8 909 kr
Tillfälligt slut
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Fritz praktiska transportkärror är tillverkade i glasfiberarmerad plast, vilket ger lätta och smidiga kärror för ett flertal användningsområden.
Varumärke
WillabBeskrivning
Fritz praktiska transportkärror är tillverkade i glasfiberarmerad plast, vilket ger lätta och smidiga kärror för ett flertal användningsområden.
Spårvidd 47 cm. Levereras med tippstöd.
Egenskaper
| Varumärke | Willab |
| Art.Nr. | 905660 |
| Material | Glasfiberarmerad plast |
| Färg | Blå |
| Bredd | 850 mm |
| Bredd | 850 cm |
| Längd | 1620 mm |
| Volym | 275 l |
| Höjd | 820 mm |
| EAN-nr | 7320279056601 |
