Hörnkrubba OK Plast 16 L Willabgrön
239 kr
Se priset!

16 L Willabgrön
239 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Triangulär foderkrubba för hörnmontering. Praktisk och hållbar i slagtålig PP-plast. Har inga skarpa kanter och är försedd med höga sidor som motverkar foderspill. Rundad utformning säkerställer att djuren själva kan hålla hörnkrubban ren.
Varumärke
OK PlastBeskrivning
Triangulär foderkrubba för hörnmontering. Praktisk och hållbar i slagtålig PP-plast. Har inga skarpa kanter och är försedd med höga sidor som motverkar foderspill. Rundad utformning säkerställer att djuren själva kan hålla hörnkrubban ren.
Lämpar sig bäst för hästar.
Egenskaper
| Varumärke | OK Plast |
| Art.Nr. | 602837 |
| Färg | Grön |
| Material | Plast |
| Höjd | 450 cm |
| Längd | 250 cm |
| Bredd | 460 cm |
| EAN-nr | 5703414108038 |
