Kratta Gardena NatureLine Light 36 cm
Rek. pris 249 kr
240 kr
Se priset!

NatureLine Light 36 cm
240 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-3 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Gardena NatureLine Trädgårdskratta 36cm är en högkvalitativ produkt för krattning, jordbearbetning och utjämning av rabatter.
Varumärke
GardenaBeskrivning
Gardena NatureLine Trädgårdskratta 36cm är en högkvalitativ produkt för krattning, jordbearbetning och utjämning av rabatter.
Gardena NatureLine-serien består av vaxade träskaft av hög kvalitet och robusta redskap, tillverkade av kvalitetsstål eller högkvalitativ plast, och utgör en robust produkt för bekväm hantering och lång livslängd.
Egenskaper
| Varumärke | Gardena |
| Art.Nr. | 1000816106 |
| Produkttyp | Trädgårdskratta |
| Bredd | 45 cm |
| Tillverkarens Art.Nr. | 970743601 |
| Längd | 155 cm |
| Höjd | 12 cm |
| Vikt | 1,1 kg |
| Färg | Grå |
| EAN-nr | 4066407503823 |
