Saltstenshållare Willab för 2 kg Sten
89 kr

för 2 kg Sten
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Saltstenshållare för 2 kg sten i helgjuten, bitsäker PP-plast för fast montering. Med denna hållare/box kan saltstenen utnyttjas maximalt även om stenen gått sönder.
Varumärke
WillabBeskrivning
Saltstenshållare för 2 kg sten i helgjuten, bitsäker PP-plast för fast montering. Med denna hållare/box kan saltstenen utnyttjas maximalt även om stenen gått sönder.
Egenskaper
| Varumärke | Willab |
| Art.Nr. | 218050 |
| Färg | Mörkgrön |
| Material | PP-plast |
| Höjd | 135 mm |
| Längd | 190 mm |
| Bredd | 105 mm |
| Bredd | 105 cm |
| EAN-nr | 5703414114039 |
