Skylt Willab Kameraövervakning
49 kr

Kameraövervakning
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
WillabBeskrivning
Skylt från Willab som är tillverkad i plast.
Recensioner
Daniel KVerifierad köpare
för 2 år sedanEn bra skylt inga konstigheter, ska man nämna nån nackdel så var det inga hål för uppsättning men det var inga problem att borra försiktigt själv.
- Inga hål för uppsättning
MaximusVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet,pris, leverans
G.WdVerifierad köpare
för 2 år sedanBra storlek och tjocklek.
Pia KVerifierad köpare
för 2 år sedanBra fyller sin funktion
Robert JVerifierad köpare
för 5 år sedanBra kvalitet. Rejäl plast.
Olof OVerifierad köpare
för 5 år sedanprecis vad jag ville ha
Åke JVerifierad köpare
för 5 år sedanBra och billiga skyltar. Helt ok.
Egenskaper
| Varumärke | Willab |
| Art.Nr. | 471395 |
| Färg | Vit |
| Material | Plast |
| Längd | 210 mm |
| Tjocklek | 1 mm |
| Bredd | 155 mm |
| EAN-nr | 7320274716951 |

