Transportkrubba Willab med Handtag
Rek. pris 299 kr
215 kr
Se priset!

med Handtag
215 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Varumärke
WillabBeskrivning
Transportkrubba som är lätt att hänga över en boxvägg. Bärhandtaget gör den lätt att bära.
Egenskaper
| Varumärke | Willab |
| Art.Nr. | 860377 |
| Färg | Svart |
| Material | Polypropylene |
| Höjd | 280 mm |
| Längd | 300 mm |
| Volym | 13,5 l |
| Bredd | 260 mm |
| Bredd | 260 cm |
| EAN-nr | 5703414113070 |

