Värmebalja ThermoBar 30 L
fr.6 170 kr
Välj variant
Tillfälligt slut
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Svensktillverkad eluppvärmd värmebalja från ThermoBar som rymmer 30 liter. Värmebaljan är ideal att montera i boxhörn i kallstall. ThermoBar 30 håller vattnet frostfritt ner till -40°C så dina hästar, får och nötkreaturer får rätt tempererat vatten året om.
Varumärke
ThermoBarBeskrivning
Svensktillverkad eluppvärmd värmebalja från ThermoBar som rymmer 30 liter. Värmebaljan är ideal att montera i boxhörn i kallstall. ThermoBar 30 håller vattnet frostfritt ner till -40°C så dina hästar, får och nötkreaturer får rätt tempererat vatten året om.
Egenskaper
| Varumärke | ThermoBar |
| Art.Nr. | 603006-T |
| Färg | Grön |
| Garanti | 3 år |
| Material | Plast |
| Typ | Värmebalja |
| Höjd | 330 mm |
| Längd | 460 mm |
| Effekt | 50 W |
| Bredd | 460 mm |
| Kabellängd | 10, 20 m |

