Värmehink Willab 20 l
1 349 kr
Se priset!

20 l
1 349 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Värmehink som kan användas utomhus eller i ouppvärmda utrymmen under den kalla årstiden. Tillverkad i livsmedelsgodkänd plast som är kraftig och isolerande. Hinken klarar ner till – 20 grader och håller då vattentemperaturen på 10-15 grader.
Varumärke
WillabBeskrivning
Värmehink som kan användas utomhus eller i ouppvärmda utrymmen under den kalla årstiden. Tillverkad i livsmedelsgodkänd plast som är kraftig och isolerande. Hinken klarar ner till – 20 grader och håller då vattentemperaturen på 10-15 grader.
Inbyggd termostat som startar när den omgivande temperaturen är ca 3 grader. Hinken rymmer 20 liter med 2-litersskala och har en kraftfull grepe. Vattentät transformator, IP68, och sladd (total längd 5 m varav 1,5 m kontakt-transformator) ingår.
Recensioner
Annelie RVerifierad köpare
för 2 år sedanSuperbra i kallstall
Emma TVerifierad köpare
för 2 år sedanEnkel att använda
KerstinVerifierad köpare
för 2 år sedanBra lösning på problemet med vatten som fryser hos getterna
+ Funkar fint
Egenskaper
| Varumärke | Willab |
| Art.Nr. | 600593 |
| Färg | Grå |
| Material | Plast |
| Produkttyp | Värmehink |
| Höjd | 320 mm |
| Längd | 350 mm |
| Effekt/prestanda | 110 W |
| Bredd | 370 mm |
| EAN-nr | 7320276005930 |

