Enkelgrind PLUS Decora med Beslag 100 x 180 cm Svart
Nyhet
3 773 kr
Se priset!

Decora med Beslag 100 x 180 cm Svart
3 773 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Decora enkelgrind är en nytolkning av klassiskt lamellstaket med spaljé överst och kombinerar avskildhet med viss insyn. En praktisk grind för trygg avgränsning av uteplats för barn och husdjur. Levereras med svarta beslag inkl. bultar/skruvar.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Decora enkelgrind är en nytolkning av klassiskt lamellstaket med spaljé överst och kombinerar avskildhet med viss insyn. En praktisk grind för trygg avgränsning av uteplats för barn och husdjur. Levereras med svarta beslag inkl. bultar/skruvar.
Decora grinden är en nytolkning av det klassiska lamellstaketet med spaljé överst. Den kombinerar avskildhet och lä med utsikt mot omgivningen.
En elegant och praktisk enkelgrind, som gör det enkelt att ta sig in och ut, samtidigt som den avgränsar uteplatsen och gör den trygg och säker för barn och husdjur.
Artikelnummer består av: Enkelgrind och grindbeslag inkl. bultar/skruvar (art.nr. 2404-15).
- Sidoram: 34×90 mm omlimmad
- Topp/bottenram: 34×68 mm
- Beklädnad: 12×68 mm
- Stavar: 12×32 mm
- Snedsträva: 11×68 mm
- Monterad med: Rostfria slagskruvar
Specifikationer:
- Färg: Svart RAL 9005
- FSC-märkning: FSC 100%
- Material: Trä
- Yta: Fungicidbehandlad och grundmålad 2 gånger
- Djup (cm): 3,4
- Bredd (cm): 100
- Höjd (cm): 180
- CE-märkning: Nej
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 176831-15 |
| Färg | Svart |
| Djup | 3,4 cm |
| Höjd | 180 cm |
| Material | Trä |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| Bredd | 100 cm |
| Materialtyp | Trä |
| EAN-nr | 5703393753250 |
