Enkelgrind PLUS Harmoni med Beslag 100 x 140 cm Svart
Nyhet

Harmoni med Beslag 100 x 140 cm Svart

Beskrivning
De smala ribborna på Harmoni grinden skapar en persienneffekt, som för tankarna till vackra japanska vikväggar. De smala ribborna skärmar av utan att helt stänga ute ljus och omgivning.
En elegant och praktisk enkelgrind, som gör det enkelt att ta sig in och ut, samtidigt som den avgränsar uteplatsen och gör den trygg och säker för barn och husdjur.
Artikelnr. består av: Enkelgrind och grindbeslag inkl. bultar/skruvar (art.nr. 2404-15).
- Topp/bottenram: 34×68 mm
- Sidoram: 34×90 mm omlimmad
- Ribbor: 11,5×44 mm
- Avstånd mellan lister: 21 mm
- Snedsträva: 11,5×68 mm
- Monterad med: Rostfria slagskruvar
Specifikationer:
- Färg: Svart RAL 9005
- FSC-märkning: FSC MIX 70%
- Material: Trä
- Yta: Fungicidbehandlad och grundmålad
- Djup (cm): 3,4
- Bredd (cm): 100
- Höjd (cm): 140
- CE-märkning: Nej
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 173771-15 |
| Färg | Svart |
| Djup | 3,4 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Material | Trä |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| Bredd | 100 cm |
| Materialtyp | Trä |
| EAN-nr | 5703393752918 |
