Enkelgrind PLUS Silence med Beslag 100 x 140 cm Svart
Nyhet

Silence med Beslag 100 x 140 cm Svart

Beskrivning
Silence grinden är inspirerad av fönsterluckor och består av smala och breda ribbor, som skapar ett privat rum med en känsla av öppenhet, där ljus och omgivning filtreras igenom.
En elegant och praktisk enkelgrind, som gör det enkelt att ta sig in och ut, samtidigt som den avgränsar uteplatsen och gör den trygg och säker för barn och husdjur.
Artikelnummer består av: Enkeltport og portbeslag inkl. bolter/skruer (art.nr. 2403-15).
- Sidoram: 34×90 mm omlimmad
- Topp/bottenram: 34×68 mm
- Beklädnad: 11,5×120 mm
- Ribbor 11,5×28 mm
- Snedsträva: 11,5×28 mm
- Monterad med: Rostfria dyckert/slagskruvar
Specifikationer:
- Färg: Svart RAL 9005
- FSC-märkning: FSC MIX 70%
- Material: Trä
- Yta: Fungicidbehandlad och grundmålad
- Djup (cm): 3,4
- Bredd (cm): 100
- Höjd (cm): 140
- CE-märkning: Nej
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 153171-15 |
| Färg | Svart |
| Djup | 3,4 cm |
| Höjd | 140 cm |
| Material | Trä |
| Yta | Fungicidbehandlad och grundmålat |
| Bredd | 100 cm |
| Materialtyp | Trä |
| EAN-nr | 5703393752802 |
