Grind Hortus till Panelstängsel Deko X
fr.1 999 kr
fr.1 759 krSänkt pris!
Välj variant

till Panelstängsel Deko X
1 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grind från Hortus med "X-dekoration" i toppen. Grinden levereras inklusive två stolpar, beslag och lås samt extra beslag till fastsättning av eventuellt panelstängsel på grindstolparna.
Varumärke
HortusBeskrivning
Grind från Hortus med "X-dekoration" i toppen. Grinden levereras inklusive två stolpar, beslag och lås samt extra beslag till fastsättning av eventuellt panelstängsel på grindstolparna.
Grinden levereras komplett med två stolpar, beslag och lås, samt extra beslag för fastsättning av panelstängsel på grindstolparna. panelstängsel köps separat.
specifikationer
- färg: grå
- material: järn
- dimensioner utan stolpar: 100 cm bred, 75 cm hög
- dimensioner med stolpar: 116 cm bred, 75 cm hög
- produktbredd cm: 100 cm
specifikationer
- färg: grå
- material: järn
- dimensioner utan stolpar: 100 cm bred, 75 cm hög
- dimensioner med stolpar: 116 cm bred, 75 cm hög
- produktbredd cm: 100 cm
Recensioner
RezaVerifierad köpare
för 5 år sedanPrisvärt mycket lätt att montera o bra struktur för montering
+ Prisvärt o mycket lätt att montera
MargaretaVerifierad köpare
för 5 år sedanGrinden Hortus blev jättefin där den gränsar mellan ett stängsel och ett stengärde, lika högt som grinden.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Höjd | 78 cm |
| Längd | 100 cm |
| Material | Järn/Stål |
| Typ | Grind |
| Bredd | 100 cm |
| Färg | Galvaniserad, Svart |
| Vikt | 16, 16,01 kg |
| Modell | Galvaniserad 75x100 cm, Svart 75x100 cm |
