Grind Hortus till Panelstängsel Deko XSvart
1 999 kr
1 759 krSänkt pris!Spara 240 kr
Vald variant
Färg:
Svart

till Panelstängsel Deko X
Svart
1 759 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grind från Hortus med "X-dekoration" i toppen. Grinden levereras inklusive två stolpar, beslag och lås samt extra beslag till fastsättning av eventuellt panelstängsel på grindstolparna.
Varumärke
HortusBeskrivning
Grind från Hortus med "X-dekoration" i toppen. Grinden levereras inklusive två stolpar, beslag och lås samt extra beslag till fastsättning av eventuellt panelstängsel på grindstolparna.
information
- dimensioner exklusive stolpar: höjd: 75 cm, bredd: 100 cm
- dimensioner inklusive stolpar: höjd: 75 cm, bredd: 116 cm
- inkluderar två stolpar, beslag och lås
specifikationer
- färg: svart
- material: järn
- produktbredd cm: 100 cm
- dimensioner exklusive stolpar: höjd: 75 cm, bredd: 100 cm
- dimensioner inklusive stolpar: höjd: 75 cm, bredd: 116 cm
- inkluderar två stolpar, beslag och lås
specifikationer
- färg: svart
- material: järn
- produktbredd cm: 100 cm
Recensioner
RezaVerifierad köpare
för 5 år sedanPrisvärt mycket lätt att montera o bra struktur för montering
+ Prisvärt o mycket lätt att montera
MargaretaVerifierad köpare
för 5 år sedanGrinden Hortus blev jättefin där den gränsar mellan ett stängsel och ett stengärde, lika högt som grinden.
Egenskaper
| Varumärke | Hortus |
| Art.Nr. | 111-389 |
| Material | Järn/Stål |
| Höjd | 78 cm |
| Bredd | 100 cm |
| Typ | Grind |
| Färg | Svart |
| Modell | Svart 75x100 cm |
| Vikt | 16,01 kg |
| Längd | 100 cm |
| EAN-nr | 5705858038728 |



