Grind Jabo Lidingö
fr.1 694 kr
Se priset!
Välj variant

Lidingö
1 694 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Varumärke
JaboBeskrivning
Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Dokument
Recensioner
Roger RVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar som tänkt!
Maria CVerifierad köpare
för 2 år sedanEn mycket fin och rejäl grind i fin kvalite! Mycket nöjd!
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Färg | Svart |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Material | Metall |
| Serie | Lidingö |
| Typ | Grind |
| Bredd | 95, 120 cm |
