Grind Jabo Smögen 100x80 Vit
1 154 kr
Se priset!

Smögen 100x80 Vit
1 154 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hos Jabo hittar du grindar och staket i alla möjliga typer av utföranden. Vad passar ditt hus bäst? Klassiskt, antikt, eller trendigt? Du kommer garanterat att hitta den stil som framhäver och ramar in din tomt på allra bästa sätt.
Varumärke
JaboBeskrivning
Hos Jabo hittar du grindar och staket i alla möjliga typer av utföranden. Vad passar ditt hus bäst? Klassiskt, antikt, eller trendigt? Du kommer garanterat att hitta den stil som framhäver och ramar in din tomt på allra bästa sätt.
Träskyddsbehandlad, grundmålad en gång, toppstrykt två gånger.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 4519 |
| Färg | Vit |
| Djup | 4 cm |
| Höjd | 80 cm |
| Material | Gran/Fur |
| Serie | Smögen |
| Typ | Grind |
| Vikt | 7,7 kg |
| Bredd | 100 cm |
| EAN-nr | 7393290045190 |

