Grind Jabo Torö
fr.1 548 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Torö
1 548 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Varumärke
JaboBeskrivning
Våra metallstaket och grindar är moderna, tidlösa och robusta kreationer som finns i mängder av olika utföranden. Kvaliteten känns igen i varje detalj, och det finns alltid en design som passar oavsett om du söker ett klassiskt utseende, eller det modernt avskalade.
Dokument
Recensioner
Ingemar HVerifierad köpare
för 2 år sedanFungerar mycket bra, lätt att montera, snygg
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Färg | Svart |
| Djup | 2,5 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Material | Metall |
| Serie | Torö |
| Typ | Grind |
| Vikt | 9 kg |
| Bredd | 95, 120 cm |
