Grind Palmako Kelda 10Vitmålad
971 kr
933 krSänkt pris!
Vald variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Kelda 10
Vitmålad
933 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Grind Palmako Kelda 10 är en grind med vertikala staketspjälor med mellanrum. Köp till deta till ditt spjälstaket från Palmako.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Grind Palmako Kelda 10 är en grind med vertikala staketspjälor med mellanrum. Köp till deta till ditt spjälstaket från Palmako.
Övrigt
- Färg: vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 19x70 mm
- Brädprofil: 16x95 mm
- Färg: vitmålad 1+2 lager
- Ramprofil: 19x70 mm
- Brädprofil: 16x95 mm
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 107907 |
| Färg | Vitmålad |
| Djup | 3,5 cm |
| Höjd | 100 cm |
| Material | Gran |
| Serie | Kelda |
| Typ | Grind |
| Vikt | 13 kg |
| Bredd | 90 cm |
| Träslag | Gran |
| Garanti | 5 år |
| EAN-nr | 4743142059173 |

